Vítejte na stránkách projekčně – architektonického ateliéru Projekt Kladno.

Náš ateliér spadá pod společnost Czech project group s.r.o. a Projekt Kladno s.r.o., společnost byla založena v roce 2015,  kladenský ateliér vznikl roku 2011, je první a prozatím hlavní pobočka pro ČR, naše spádová oblast jsou celé Čechy, v případě zajímavého projektu nám nedělá problém cestovat i dále. V oboru máme více jak 12 let zkušeností, kdy jsme působili na českém trhu jako samostatní projektanti a architekti. Naše společnost zajišťuje kompletní projekční, inženýrskou, stavební a poradenskou činnost v oblasti stavebnictví.  Rádi Vám poradíme a pomůžeme s celou stavbou, od vyhledání vhodného pozemku v dané lokalitě, ideální výběr umístění stavby s ohledem na Váš pozemek, nejsme zastánci jednoho stavebního materiálu, vše se odvíjí od požadavku investora a možností stavebního trhu, na přání jsme schopni zpracovat návrh interiéru, včetně vizualizace pozemku. Respektujeme Vaše představy a finanční možnosti. Vyřízení stavebního povolení a potřebných vyjádření k výstavbě je pro naše zákazníky samozřejmostí.

Zaměřujeme se zejména na projekční činnost v oboru pozemních staveb. Naší hlavní činností je projektování rodinných domů, ať novostaveb, či rekonstrukcí, bytových domů, dále občanského vybavení a infrastruktury.

Dále máme přes 9 let zkušeností v projektování ocelových konstrukcí zábradlí, zejména stožárů, plošin, rámů a věží pro telekomunikační služby, především při spolupráci se společností T-Mobile a.s.., včetně kabelových lávek Letiště Praha a.s..

Společně s našimi obchodními partnery jsme schopni zajistit široký rozsah služeb nabízených na stavebním trhu.

Náš společný cíl je Vaše spokojené bydlení!